Pożyczka dla rolnictwa, leasing, ubezpieczenia

Od listopada br. rozszerzyliśmy zakres oferty o pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe. W listopadzie 2009 roku nawiązaliśmy współpracę z De Lage Landen Leasing Polska SA (DLLLP) - firmą należącą do Grupy Rabobank - jednej z największych grupy finansowo – bankowych na świecie. W październku br.  uzyskaliśmy zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na świadczenie usług pośrednictwa ubezpieczeniowego. Już w listopadzie, po uzyskaniu zgody KNF-u, nawiązaliśmy współpracę z największą na polskim rynku firmą asekuracyjną – PZU SA.

 

Dzięki podpisaniu umowy o wspólpracy z DLLLP nasza oferta wzbogaciła się dodatkowo o usługi finansowe. Możecie Państwo za naszym pośrednictwem sfinansować inwestycje korzystając z bogatej oferty leasingu i/lub pożyczki DLLLP należącej do GRUPY RABOBANK.

 

Z kolei efektem nawiązania współpracy z PZU SA jest rozszerzenie naszej oferty o ubezpieczenia. W swojej ofercie posiadamy cały pakiet rozwiązań proponowanych dla rolnictwa przez największego krajowego ubezpieczyciela (w tym: Obowiązkowe, dotowane ubezpieczenie upraw rolnych; Obowiązkowe ubezpieczenie budynków…; Obowiązkowe ubezpieczenie OC rolników; itd.).